Rozgrywki Sportowe
Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt PDF Drukuj

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt

W roku szkolnym 2013/2014

Rozgrywki 13-14_005

I miejsce - klasa IV TL

  1. Wilk Karolina

  2. Kanar Agnieszka

  3. Lędźwa Agnieszka

  4. Frańczyk Aneta

  5. Kruk Patrycja

  6. Dziewa Katarzyna

II miejsce – klasa III Tż

  1. Chylińska Karolina

  2. Czuryszkiewicz Sylwia

  3. Maliszewska Monika

  4. Wilkołek Karolina

  5. Woźniak Żaneta

III miejsce – klasa II Tż

  1. Dejnek Magdalena

  2. Gągoł Magdalena

  3. Krzysiak Weronika

  4. Kołkowicz Ewelina

  5. Psujek Patrycja

  6. Woś Natalia

IV miejsce – I TL, TH

  1. Góźdź Malwina

  2. Skrajnowska Jolanta

  3. Dul Emilia

  4. Beć Magdalena

  5. Bród Patrycja

  6. Charytańska Iwona

  7. Orysz Agata

 
Rozgrywki sportowe 2013/2014 PDF Drukuj

Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej chłopców
2013 / 2014

III TKU_IV_thS

I miejsce – klasy III TKU, IV Tż, IV Th
1. Pomałecki Sebastian
2. Lis Kamil
3. Misztal Filip
4. Stańczyk Przemysław
5. Nowak Mateusz
6. Walczak Łukasz
7. Możdżeń Mateusz


II miejsce – klasa II TL
1. Podstawka Konrad
2. Badach Krystian
3. Solpa Rafał
4. Dudek Bartłomiej
5. Bartoszek Adrian
6. Grzegorczyk Maciej
7. Bojanowski Mateusz
8. Harasim Rafał
9. Pluskota Łukasz


III miejsce – klasy I K, I Tż
1. Żyła Adrian
2. Sendłak Mateusz
3. Kagankiewicz Piotr
4. Bednarski Jakub
5. Gileta Mateusz
6. Jasieczek Dawid
7. Szkudlarek Nikodem - I Th

 
Turniej tenisa stołowego PDF Drukuj

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w powiatowym turnieju tenisa stołowego w Piaskach. Rozgrywki miały miejsce 23.10.2013 r. Dominika Charytańska z klasy 1 tż zdobyła III miejsce - gratulujemy!

Wyrazy uznania również dla Rafała Solpy i Jakuba Bednarskiego - Panowie nie przywieźli medali, ale walczyli dzielnie.

 
Nasza reprezentacja w biegach przełajowych PDF Drukuj
W dniu 26 września 2013 r. reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 im. C. K. Norwida w Świdnikiu zajęła III miejsce. Autorami sukcesu są: Rafał Feret, Dawid Rozwałka, Piotr Skowron, Rafał Bartoszuk, Patryk Krzeski, Konrad Mendzelewski, Konrad Podstawka, Mateusz Kołodziejczyk, Bartłomiej Dudek, Adrian Huk, Jakub Bedbarski. Gratulujemy!
 
Rozgrywki sportowe 2012/2013 PDF Drukuj

 

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców

 


3 th 3 tl

I miejsce – klasy III Tżh, III TL

  1. Pomałecki Sebastian
  2. Lis Kamil
  3. Chowicki Krzysztof
  4. Krzywicki Konrad
  5. Wielkoliński Krystian

 

 

IIIII TKU

II miejsce – klasy III TKU, II TKU

  1. Piasecki Damian
  2. Szabłowski Artur
  3. Wojtal Piotr
  4. Misztal Filip
  5. Stańczyk Przemysław
  6. Nowak Mateusz

 

 

I TL

 

III miejsce – klasa I TL

  1. Podstawka Konrad
  2. Solpa Rafał
  3. Badach Krystian
  4. Bartoszek Adrian
  5. Grzegorczyk Maciej
  6. Opaliński Michał
  7. Harasim Rafał
  8. Dudek Bartłomiej

 IV miejsce  – klasa I TH

  1. Bielak Marek
  2. Harytanowicz Filip
  3. Kociuba Damian
  4. Karmelak Michał
  5. Myśliwiec Damian
  6. Śliwiński Robert

 

 

 

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

 P1010001

I miejsce – klasa III LP

  1. Ptak Monika
  2. Grzesiuk Aleksandra
  3. Malesa Marlena
  4. Szurek Dominika
  5. Jaszcz Aleksandra
  6. Wójtowicz Dominika
  7. Golik Ilona

 

 

IIITl0313

II miejsce – klasa III TL

  1. Wilk Karolina
  2. Kanar Agnieszka
  3. Lędźwa Agnieszka
  4. Frańczyk Aneta
  5. Stręfner Paulina
  6. Dziewa Katarzyna
  7. Kruk Patrycja

 

III miejsce – klasa III TKU

  1. Borowiec Samanta
  2. Broniek Arleta
  3. Gorzel Emilia
  4. Jaromin Ewelina
  5. Motyl Katarzyna
  6. Zawadzka Dorota
  7. Pasternak Kinga – II TKU

 

W rozgrywkach o Mistrzostwo Szkoły wzięły udział również reprezentacje klas I Tż, I TL, II TŻ, III TŻh

 

 

 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 3 z 4

 EFRR plakat

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad