Rozgrywki Sportowe
Turniej tenisa stołowego PDF Drukuj

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w powiatowym turnieju tenisa stołowego w Piaskach. Rozgrywki miały miejsce 23.10.2013 r. Dominika Charytańska z klasy 1 tż zdobyła III miejsce - gratulujemy!

Wyrazy uznania również dla Rafała Solpy i Jakuba Bednarskiego - Panowie nie przywieźli medali, ale walczyli dzielnie.

 
Nasza reprezentacja w biegach przełajowych PDF Drukuj
W dniu 26 września 2013 r. reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 im. C. K. Norwida w Świdnikiu zajęła III miejsce. Autorami sukcesu są: Rafał Feret, Dawid Rozwałka, Piotr Skowron, Rafał Bartoszuk, Patryk Krzeski, Konrad Mendzelewski, Konrad Podstawka, Mateusz Kołodziejczyk, Bartłomiej Dudek, Adrian Huk, Jakub Bedbarski. Gratulujemy!
 
Rozgrywki sportowe 2012/2013 PDF Drukuj

 

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców

 


3 th 3 tl

I miejsce – klasy III Tżh, III TL

  1. Pomałecki Sebastian
  2. Lis Kamil
  3. Chowicki Krzysztof
  4. Krzywicki Konrad
  5. Wielkoliński Krystian

 

 

IIIII TKU

II miejsce – klasy III TKU, II TKU

  1. Piasecki Damian
  2. Szabłowski Artur
  3. Wojtal Piotr
  4. Misztal Filip
  5. Stańczyk Przemysław
  6. Nowak Mateusz

 

 

I TL

 

III miejsce – klasa I TL

  1. Podstawka Konrad
  2. Solpa Rafał
  3. Badach Krystian
  4. Bartoszek Adrian
  5. Grzegorczyk Maciej
  6. Opaliński Michał
  7. Harasim Rafał
  8. Dudek Bartłomiej

 IV miejsce  – klasa I TH

  1. Bielak Marek
  2. Harytanowicz Filip
  3. Kociuba Damian
  4. Karmelak Michał
  5. Myśliwiec Damian
  6. Śliwiński Robert

 

 

 

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt

 

 

 P1010001

I miejsce – klasa III LP

  1. Ptak Monika
  2. Grzesiuk Aleksandra
  3. Malesa Marlena
  4. Szurek Dominika
  5. Jaszcz Aleksandra
  6. Wójtowicz Dominika
  7. Golik Ilona

 

 

IIITl0313

II miejsce – klasa III TL

  1. Wilk Karolina
  2. Kanar Agnieszka
  3. Lędźwa Agnieszka
  4. Frańczyk Aneta
  5. Stręfner Paulina
  6. Dziewa Katarzyna
  7. Kruk Patrycja

 

III miejsce – klasa III TKU

  1. Borowiec Samanta
  2. Broniek Arleta
  3. Gorzel Emilia
  4. Jaromin Ewelina
  5. Motyl Katarzyna
  6. Zawadzka Dorota
  7. Pasternak Kinga – II TKU

 

W rozgrywkach o Mistrzostwo Szkoły wzięły udział również reprezentacje klas I Tż, I TL, II TŻ, III TŻh

 

 

 
Rozgrywki sportowe 2010/2011 PDF Drukuj

 

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców

 


I miejsce – klasa I Tżh

  1. Sikora Patryk
  2. Pomałecki Sebastian
  3. Wyziński Dawid
  4. Broniek Dawid
  5. Trojak Bartłomiej
  6. Rakowski Jakub
  7. Lis Kamil
  8. Janiec Rafał
  9. Suryś Krystian
  10. Pizoń Arkadiusz – kl. I K

II miejsce – klasa II TL

  1. Kociuba Radosław
  2. Zdolski Marek
  3. Kret Konrad
  4. Koziołkiewicz Paweł
  5. Bielas Michał – kl. IV TL
  6. Baran Paweł
  7. Mizura Patryk
  8. Kukuryk Grzegorz
  9. Wójcik Patryk

III miejsce – klasy I i II TKU

  1. Szabłowski Artur
  2. Wojtal Piotr
  3. Piasecki Damian
  4. Siudziak Michał
  5. Małyszek Adrian
  6. Górski Paweł

 

 
Rozgrywki sportowe 2009/2010 PDF Drukuj

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców

 

 

I miejsce – klasa IV TL

  1. Czerniakowski Konrad
  2. Kopeć Piotr
  3. Greszta Jacek
  4. Warda Kacper
  5. Kozak Daniel
  6. Jarzębowski Mateusz

     

    IV_TL

    II miejsce – klasa II, I Tż, III LPsA (połączone siły)
    1. Mazurek Wojciech
    2. Misiurek Rafał
    3. Kuczyński Marcin – III LPsA
    4. Partyka Mateusz
    5. Szyndler Paweł
    6. Łukasik Patryk – I Tż
    7. Kądzielewski Damian – I Tż

    IITIIILPsAIT

    III miejsce – klasa I TL

    1. Kukuryk Grzegorz
    2. Baran Paweł
    3. Krysa Kamil – II TL
    4. Zdolski Marek
    5. Wójcik Patryk
    6. Kret Konrad
    7. Kociuba Radosław
    I_TLIITL
     
    « pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »

    Strona 5 z 6

     EFRR plakat 12.4-1

     Plakat projektu 12

     plakat.jpg

      plakat EFS przed 2018

      plakat EFS poziom po 2018

     EFS plakat pion po2018

    12.4 IV

    Sport w Norwidzie

     

     bip_logo_pomn1_grad