Rozgrywki Sportowe
Rozgrywki sportowe 2008/2009 PDF Drukuj

RozgrywMistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców

 

I miejsce - IV Tż I miejsce - III TL II miejsce - III Tż
  1. Krasnowski Damian
  2. Radomski Paweł
  3. Kroczyński Krzysztof
  4. Wypych Bartłomiej
  5. Świdziński Łukasz
  6. Łukasik Łukasz
  1. Czerniakowski Konrad
  2. Kopeć Piotr
  3. Greszta Jacek
  4. Kot Kamil
  5. Jarzębowski Mateusz
  6. Warda Kacper
  1. Nowakiewicz Radosław
  2. Kozak Paweł
  3. Głasek Dawid
  4. Dudek Łukasz
  5. Łukaszewski Bartłomiej
  6. Tomala Paweł
  7. Kowalczyk Marcin


4tz09

IV TŻ

 


3tz09

III TŻ

 


 

3tl09

III TL

 

Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt

 

I miejsce - II Tż II miejsce - III LPs,z III miejsce - I Tż
  1. Kowalik Sylwia
  2. Muzyka Justyna
  3. Stanicka Marlena
  4. Słomka Aleksandra
  5. Wilk Natalia
  1. Mielnik Malwina
  2. Chabros Ewelina
  3. Hermanowska Katarzyna
  4. Bednarczyk Agnieszka
  5. Korba Marlena
  6. Bochniarz Kamila
  1. Stasiak Małgorzata
  2. Frańczyk Ewelina
  3. Sobczuk Justyna
  4. Czerniec Eliza
  5. Siepsiak Katarzyna
  6. Sierdak Katarzyna
  7. Celejewska Alicja


Mistrzostwa Szkoły w piłce koszykowej chłopców

 

I miejsce - IV Tż II miejsce - II Tż III miejsce - III TL
  1. Krasnowski Damian
  2. Radomski Paweł
  3. Kroczyński Krzysztof
  4. Olech Piotr
  1. Muzyka Dawid
  2. Partyka Mateusz
  3. Bomba Jacek
  4. Dąbek Dariusz
  1. Kopeć Piotr
  2. Czerniakowski Konrad
  3. Czerwonka Patryk
  4. Dolecki Adrian
  5. Kozak Daniel
  6. Jarzębowski Mateusz
 
Rozgrywki sportowe 2007/2008 PDF Drukuj

Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej chłopców


 

I miejsce III LPz II miejsce III Tż III miejsce I LPsA/I K
  1. Semeniuk Grzegorz
  2. Bogusław Tomasz
  3. Prusik Paweł
  4. Wiórko Paweł
  5. Kalita Konrad
  6. Kasprzak Piotr
  7. Bielak Piotr
  1. Krasnowski Damian
  2. Radomski Paweł
  3. Kroczyński Krzysztof
  4. Łukasik Łukasz
  5. Nosowski Adrian
  6. Trojanowski Sebastian I TKU
  1. Falenta Adam I K
  2. Szczółko Paweł I K
  3. Szymala Daniel I K
  4. Gągoł Waldemar I TL
  5. Kuczyński Marcin I LPsa


3lpz

Klasa III LPZ



3tz

Klasa III TŻ


k

Klasa I K/I LPSA



Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewcząt


I miejsce I Tż II miejsce IV TH III miejsce
  1. Brus Joanna
  2. Stanicka Marlena
  3. Kowalik Sylwia
  4. Muzyka Justyna
  5. Słomka Aleksandra
  6. Wilk Natalia
  1. Dub Dorota
  2. Haratym Marlena
  3. Kochalska Diana
  4. Roczniak Magdalena
  5. Szolle Marlena
  6. Zalichta Agnieszka
  1. Pawęska Żaneta III Tż
  2. Ocysek Edyta III Tż
  3. Kurek Anna I TKU
  4. Stanisławek Olga II Tż
  5. Samborska Emilia II Tż
  6. Madej Justyna II K


p1010099

Klasa I TŻ




p1010100

Klasa IV TH



p1010101

Klasa (III TŻ,I TKU,II TŻ, II K)


Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej halowej chłopców


I miejsce II Tż II miejsce I Tż III miejsce II K
  1. Kozak Paweł
  2. Nowakiewicz Radosław
  3. Tomczyk Tomasz
  4. Łukaszewski Bartłomiej
  5. Dudek Łukasz
  6. Głasek Dawid
  1. Lewczuk Damian
  2. Dąbek Dariusz
  3. Muzyka Dawid
  4. Partyka Mateusz
  5. Karwat Michał
  6. Grzegorzewski Mateusz
  1. Kiciak Marcin
  2. Kamiński Łukasz
  3. Nazarczuk Łukasz
  4. Uchman Michał
  5. Małyszek Adrian
  6. Bień Adrian



p1010356

Klasa II TŻ


p1010350

Klasa I TŻ



p1010346

KLasa II K



Mistrzostwa szkoły w piłce koszykowej chłopców


I miejsce - II Tż II miejsce - I Tż III miejsce - II TL
  1. Nowakiewicz Radosław
  2. Kozak Paweł
  3. Głasek Dawid
  4. Tomczyk Tomasz
  5. Tomala Paweł
  1. Łokaj Karol
  2. Dąbek Dariusz
  3. Muzyka Dawid
  4. Bomba Jacek
  5. Partyka Mateusz
  6. Lewczuk Damian
  1. Wójcik Krzysztof
  2. Kozak Daniel
  3. Baranowski Michał
  4. Kopeć Piotr
  5. Greszta Jacek
  6. Dolecki Adrian
 
« pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia »

Strona 7 z 7

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad