Szkoła promująca zdrowie na Targach Pracy PDF Drukuj
czwartek, 18 października 2018 09:42
W dniu 26 września 2018 r. Zespół Szkół Nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku uczestniczył w Targach Pracy i Edukacyjnych podczas których prezentowane były liczne zawody i oferty edukacyjne. Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. C.K.Norwida w Świdniku przygotowali również stanowisko „ Szkoły Promującej Zdrowie" w jesiennej aranżacji. Nie zabrakło na nim świeżych owoców, warzyw i oczywiście słodkiego poczęstunku. Zwiedzający mogli skosztować soczystych jabłek a także pobrać specjalnie przygotowane ulotki dotyczące zdrowego odżywania.
Monika Bąk
Anna Kołodziejczyk
Małgorzata Motyl
Anna Wójtowicz
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad