WOLONTARIUSZE „NORWIDA” ODWIEDZILI LUBLIN PDF Drukuj
poniedziałek, 13 czerwca 2016 06:33
7 czerwca 2016r. młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariatu wraz z opiekunami Agnieszką Mazurek oraz ks. Grzegorzem Gutem udała się na wycieczkę do Lublina. Pierwszym punktem wyjazdu był udział w koncercie podsumowującym kolejną edycję akcji „Twój Dar Serca dla Hospicjum". Na zebranych w Auli „Domu Nadziei" Caritas Archidiecezji Lubelskiej czekały pokazy tańca współczesnego, występ iluzjonisty oraz mini recital wiolonczelistki. Uczniowie dostali również atrakcyjne prezenty od organizatorów akcji. Następnie grupa wybrała się na krótki spacer po Lublinie. Odwiedzili Kurię Metropolitalną, Metropolitalne Seminarium Duchowne oraz Archikatedrę Lubelską. Na zakończenie wyjazdu wolontariusze udali się na przechadzkę po malowniczych uliczkach i zaułkach Starego Miasta.

Agnieszka Mazurek

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad