CZŁONKOWIE SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU PODCZAS OBCHODÓW 77. ROCZNICY AGRESJI ZSRR NA POLSKĘ PDF Drukuj
środa, 21 września 2016 10:38
17 września 2016r. członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu przy wsparciu uczniów należących do Samorządu Szkolnego uczestniczyli w uroczystych obchodach 77. rocznicy agresji ZSRR na Polskę odbywających się na Placu Konstytucji 3-go Maja. Jagoda Świetlicka, Ilona Gągoł, Weronika Górska, Michał Babiarz, Bartosz Wieczerzak, Paweł Socha, Aleksandra Lipa,  Malwina Socha oraz Maja Chodanowska wraz ze Starostą Powiatu Świdnickiego oraz innymi przedstawicielami władz powiatowych złożyli kwiaty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Wraz z uczniami w obchodach wzięły udział panie Agnieszka Mazurek oraz Agnieszka Romanek.

Agnieszka Mazurek

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad