POWAKACYJNE SPOTKANIE WOLONTARIUSZY PDF Drukuj
środa, 21 września 2016 11:04
13 września 2016r. odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie młodzieży ze Szkolnego Klubu Wolontariatu. Opiekunowie Klubu, pani Agnieszka Mazurek oraz ks. Grzegorz Gut zapoznali zebranych z założeniami oraz planem pracy na ten rok szkolny, a członkowie Klubu przedstawili swoje propozycje działań. Ustalono również harmonogram spotkań. Ponadto, podczas spotkania do grona wolontariuszy dołączyli uczniowie klas pierwszych chętni do niesienia bezinteresownej pomocy oraz wsparcia potrzebujących.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM WOLONTARIUSZOM ZAPAŁU DO DZIAŁANIA
ORAZ WIELU CIEKAWYCH ZADAŃ

Agnieszka Mazurek

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad