XVI DZIEŃ PAPIESKI PDF Drukuj
poniedziałek, 10 października 2016 10:51
9 października 2016r. młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariatu po raz kolejny wykazała się dużym zaangażowaniem oraz chęcią bezinteresownej pomocy. Tym razem uczniowie aktywnie wsparli wydarzenia XVI Dnia Papieskiego obchodzonego pod hasłem „Jan Paweł II - bądźcie świadkami miłosierdzia". W tym dniu wolontariusze zbierali ofiary do puszek, które następnie przeznaczone zostaną na stypendia dla ubogiej młodzieży w ramach Funduszu Papieskiego Dzieło Nowego Tysiąclecia. Izabela Bereza, Ilona Gągoł, Sylwia Karwat, Jagoda Świetlicka, Klaudia Wiśniewska, Natalia Waśkowicz (1th), Weronika Górska, Sylwia Szymczak, Monika Wodzyńska, Bartosz Wieczerzak (2thl), Sylwia Lech (2lo), Paulina Sygara (2tż), Aleksandra Studzińska (3thl) oraz Paweł Socha (4tl) przez całą niedzielę kwestowali przy parafii Chrystusa Odkupiciela w Świdniku.

DZIĘKUJEMY NASZYM WOLONTARIUSZOM ZA POŚWIĘCONY CZAS, POMOC ORAZ WRAŻLIWOŚĆ NA POTRZEBY INNYCH

Agnieszka Mazurek

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad