„WKRĘCENI” W AKCJĘ POMOCY DLA STASIA PDF Drukuj
poniedziałek, 07 listopada 2016 09:44
plakat stasSzkolny Klub Wolontariatu wspiera akcję pomocy dla Stasia, u którego zdiagnozowano siatkówczaka obuocznego. Szansą na wyleczenie chłopca jest kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych, której koszt znacznie przewyższa możliwości finansowe rodziców. W szkole odbywa się zbiórka nakrętek po napojach, wodzie mineralnej, kremach, detergentach, kosmetykach itp. Pomóż Stasiowi poznać i zobaczyć świat – dołącz do akcji i zbieraj nakrętki razem z nami.

Wszelkie pytania dotyczące tej akcji kierujcie do Opiekunów Klubu

Termin akcji: do 15 listopada 2016r.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad