SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU NA MAPIE SIECI WOLONTARIACKICH PDF Drukuj
poniedziałek, 12 grudnia 2016 07:59

logo szkolnego wolontariatuOd dziś nasz Szkolny Klub Wolontariatu jest znany nie tylko lokalnie. Dołączyliśmy do ogólnopolskiej sieci grup wolontariackich. Nasze działania znane będą w szerszej społeczności ludzi chętnych i gotowych do bezinteresownej pomocy. Przyczyni się to również to większej aktywności naszej młodzieży, nawiązania nowych kontaktów i przyjaźni z rówieśnikami oraz pozwoli na wymianę doświadczeń w codziennej działalności wolontariuszy. Na  potwierdzenie naszej obecności w sieci wolontariackiej zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.szkolnywolontariat.pl oraz wyszukania naszej grupy.

Agnieszka Mazurek

Ks. Grzegorz Gut

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad