ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI „TAK, POMAGAM” PDF Drukuj
poniedziałek, 12 grudnia 2016 08:06

W dniach 9-10 grudnia 2016r. młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariatu zaangażowała się w przedświąteczną zbiórkę żywności „Tak, pomagam” organizowaną przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Zbiórka odbywała się w świdnickich supermarketach Stokrotka oraz Biedronka. Wolontariusze zbierali artykuły spożywcze, słodycze oraz środki czystości, które następnie zostaną przekazane dla potrzebujących rodzin ze Świdnika oraz Lublina. W akcję pomocy ubogim mieszkańcom naszego miasta oraz okolic szczególnie włączyli się: Julita Biszkont, Wiktoria Buj, Małgorzata Mazurek, Magdalena Gańska, Aneta Korneluk, Jagoda Świetlicka, Julia Olszewska, Natalia Rudzka, Klaudia Wiśniewska, Ilona Gągoł (1thl), Aleksandra Basiak, Karolina Basiak, Agnieszka Trybuła, Karolina piekarczyk, Marceli Szarapajew (1lo), Aleksandra Kondracka, Aleksandra Krysa, Kamila Zmora, Weronika Woś, Paweł Kagankiewicz, Kinga Pachuta, Sylwia Osiak (1tż), Sylwia Szymczak, Weronika Górska (2thl), Izabela Jędrej, Sylwia Lech, Klaudia Kania, Patrycja Rudzka (2lo), Agata Siudziak, Karolina Tokarska, Weronika Potręć, Małgorzata Brodaczewska, Iwona Lech (2tż), Weronika Wójcik, Aleksandra Studzińska, Natalia Krysa, Anna Maceńko, Damian Brankiewicz (3thl), Klaudia Gągoł, Kamila Niejedli (4tż).

Serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc!!!

Agnieszka Mazurek

Ks. Grzegorz Gut

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad