WYCIECZKA WOLONTARIUSZY DO ZWIERZYŃCA PDF Drukuj
poniedziałek, 19 czerwca 2017 13:06
Wycieczka-wolontariuszy
12-13 czerwca wolontariusze „Norwida" wraz ze opiekunami panią Agnieszką Mazurek i księdzem Grzegorzem Gutem spędzili na wycieczce w malowniczym Zwierzyńcu. Swój pobyt rozpoczęli bardzo aktywnie – uczestniczyli w spływie kajakowym po Wieprzu. Trasa spływu wiodła z miejscowości Obrocz aż do Zalewu Rudka i chociaż nie była bardzo wymagająca to dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń i emocji. Pojawiły się również głosy, że trasa była zbyt krótka, a wolontariusze znaleźliby siły na wiosłowanie jeszcze kolejnych kilku kilometrów. Wieczorem młodzież zorganizowała integracyjne ognisko – wspólne pieczenie kiełbasek pozwoliło na dobrą i huczną zabawę do późnych godzin. Nie obyło się bez śpiewu, tańca, śmiechu i rozmów na tematy nie tylko szkolne. Następnego dnia grupa wolontariuszy rozegrała między sobą walkę na polu paintballowym. Większość uczestników była debiutantami tego typu imprezy, ale każdy wzorowo poradził sobie z unieszkodliwieniem przeciwnika. Ostatnim akcentem pobytu w Zwierzyńcu był spacer po mieście oraz zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych, m.in.: kościoła „Na Wyspie" i Stawów Echo znajdujących się w centrum Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Agnieszka Mazurek
Ks. Grzegorz Gut
 

 EFRR plakat

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad