PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE „OTO JA JESTEM Z WAMI” PDF Drukuj
czwartek, 05 kwietnia 2018 08:55

5-IV-2018

28 marca br. w murach ZS Nr 1 odbyło się przedświąteczne spotkanie przygotowane już tradycyjnie przez Szkolny Klub Wolontariatu. Tym razem wolontariusze zaprosili zgromadzoną widownię na chwilę zadumy i garść refleksji, bo taki charakter miało przygotowane przez nich wielkanocne misterium „Oto ja jestem z wami”. Julia Bochniarz, Andżelika Kalita, Patryk Kwiatuszewski, Patrycja Oleszko, Kinga Pachuta, Sylwia Szymczak, Monika Wodzyńska, Michał Babiarz, Mateusz Głaz, Kamil Białkowski, Bartosz Wieczerzak, Alicja Sidor doskonale wcielili się w swoje role oraz postarali się, by płynące z misterium przesłanie na długo zapadło w pamięci przybyłych widzów. Dopełnieniem spektaklu był występ Katarzyny Kusy, która na tą okoliczność przygotowała stosowne utwory muzyczne. Spotkanie zakończyły świąteczne życzenia przekazane przez pana dyrektora Krzysztofa Gałana i księdza Grzegorza Guta oraz wspólne dzielenie się wielkanocnym jajkiem.

Agnieszka Mazurek

Ks. Grzegorz Gut

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad