WOLONTARIUSZE „NORWIDA” GOTOWI DO DZIAŁANIA PDF Drukuj
czwartek, 11 października 2018 07:27
11-X-20189 października br. odbyło się powakacyjne spotkanie Szkolnego Klubu Wolontariatu z opiekunami panią Agnieszką Mazurek i księdzem Grzegorzem Gutem. Wolontariusze zapoznali się z harmonogramem tegorocznych działań i planowanych akcji, jak również uzupełnili przedstawioną listę własnymi pomysłami. Opiekunowie Klubu przypomnieli zgromadzonej młodzieży samą ideę wolontariatu oraz kodeks etyczny dobrego wolontariusza.
Ponadto, podczas spotkania do grona wolontariuszy dołączyli kolejni uczniowie ZS Nr 1 chętni do niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym. W tym roku szkolnym do działań w ramach Klubu zaangażowali się także uczniowie pochodzący z Ukrainy i Kazachstanu, co nas niezmiernie cieszy.
Ostatnim akcentem spotkania było omówienie oraz organizacja najbliższej zbiórki, która odbędzie się już w tą niedzielę w ramach XVIII Dnia Papieskiego obchodzonego w tym roku pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa".
WSZYSTKIM WOLONTARIUSZOM ŻYCZYMY ZAPAŁU DO DZIAŁANIA I WIELU CIEKAWYCH ZADAŃ
Agnieszka Mazurek
Ks. Grzegorz Gut
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad