„GWIAZDA JESZCZE NIE SPADŁA” PDF Drukuj
czwartek, 03 stycznia 2019 09:46
21 grudnia br. Szkolny Klub Wolontariatu zaprosił dyrekcję, grono pedagogiczne oraz uczniów ZS Nr 1 na przedświąteczne spotkanie. Wolontariusze wraz z opiekunami panią Agnieszką Mazurek i księdzem Grzegorzem Gutem przygotowali dla zgromadzonej widowni Bożonarodzeniowe przedstawienie jasełkowe „Gwiazda jeszcze nie spadła". Już tradycyjnie młodzież zadbała o współczesną oraz nietuzinkową formę spektaklu, a także zaskakujące zakończenie.
W tegorocznych jasełkach wystąpili: Jagoda, Świetlicka, Izabela Bereza, Julita Biszkont, Wiktoria Buj, Magdalena Gańska, Aneta Korneluk, Kinga Pachuta, Michał Lenart, Michał Babiarz, Kamil Białkowski, Mateusz Głaz, Bartosz Wieczerzak i Krzysztof Pankowski.
O oprawę muzyczną zadbały Katarzyna Kusy oraz Emila Szeremowicz, natomiast profesjonalną obsługę sprzętu zagwarantowali Michał Serafin i Krystian Szcześniak.
Następnie świąteczne życzenia wszystkim zebranym złożył Pan Dyrektor Krzysztof Gałan,na katecheci poprowadzili modlitwę oraz zaprosili młodzież do wspólnego dzielenia się opłatkiem.
Agnieszka Mazurek
Ks. Grzegorz Gut
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad