ORSZAK TRZECH KRÓLI PDF Drukuj
wtorek, 29 stycznia 2019 10:47
6 stycznia br. członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu uczestniczyli w wydarzeniach Orszaku Trzech Króli, który już po siódmy przeszedł przez nasze miasto. Tegoroczne motto spotkania brzmiało „Odnowi oblicze ziemi". Jagoda Świetlicka, Natalia Rudzka, Natalia Gliniak i Partycja Galant zadbały, by w tym dniu mieszkańcom Świdnika nie zabrakło orszakowych gadżetów. Młodzież, pomimo przenikliwego zimna, z pełnym zaangażowaniem rozdawała Świdniczanom kolorowe korony, naklejki i śpiewniki. W tym dniu z wolontariuszami byli oczywiście obecni niezawodni opiekunowie pani Agnieszka Mazurek i ks. Grzegorz Gut.
Dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie i wsparcie akcji.
Agnieszka Mazurek
Ks. Grzegorz Gut
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad