FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY PDF Drukuj
wtorek, 29 stycznia 2019 11:09
13 stycznia br. wolontariusze „Norwida" wzięli udział w 27 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mottem tegorocznej edycji są słowa „Pomaganie jest dziecinnie proste", a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jagoda Świetlicka, Natalia Rudzka, Oliwa Kowalik i Kinga Ślusarz przemierzały ulice naszego miasta i zachęcały przechodniów do wsparcia akcji. Dzięki ich zaangażowaniu i wzorowej postawie udało się im zebrać około 2 tys. zł.
Serdecznie gratulujemy wyniku i dziękujemy za Wasz udział.
Agnieszka Mazurek
Ks. Grzegorz Gut
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad