WOLONTARIUSZE NA BALU KARNAWAŁOWYM PDF Drukuj
środa, 30 stycznia 2019 11:19
29 stycznia br. wolontariusze naszej szkoły wraz z opiekunami panią Agnieszka Mazurek i księdzem Grzegorzem Gutem odwiedzili podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, gdzie wzięli udział w balu karnawałowym „Podwodny świat". Wspólne tańce, śpiewy i zabawy nie miały końca. Młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariatu przeprowadziła również konkursy dla młodszych i starszych uczestników balu. W spotkaniu w SOSW, które było szansą na nawiązanie nowych znajomości oraz miłe spędzenie czasu, wzięły udział Jagoda Świetlicka, Natalia Rudzka, Izabela Bereza, Julita Biszkont, Wiktoria Buj, Agata Sysa, Kinga Pachuta, Julita Czerniak, Agnieszka Lech i Weronika Woś.
Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, a wolontariuszom za ich pomoc i zaangażowanie.
Agnieszka Mazurek
Ks. Grzegorz Gut
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad