Zbiórka Żywności Caritas PDF Drukuj
poniedziałek, 07 kwietnia 2014 10:53

Pomagaliśmy przy Wielkanocnej Zbiórce Żywności Caritas

„Tak, pomagam”

sam 1442_sm

W sobotę 29.03.2014 r. nasi wolontariusze z klasy I TŻ: Malwina, Kamila, Weronika, z klasy I TL Paweł, z klasy I TH Sylwia oraz z klasy II TŻ Magda, Andżelika, Karolina, Basia, Weronika i Karolina wraz z opiekunami Magdaleną Wajdą - Hofą oraz ks. Grzegorzem Gutem włączyli się w Ogólnopolską Zbiórkę Żywności „Tak, pomagam” organizowaną przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Młodzież poświęciła swój wolny czas, aby zbierać artykuły spożywcze dla najbardziej potrzebujących w sklepie Stokrotka w Galerii Venus. Z zebranych darów zostaną utworzone świąteczne paczki. W imieniu Caritas, opiekunów Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz potrzebujących rodzin składamy wolontariuszom serdeczne podziękowania za wielką wrażliwość serc i poświęcony czas.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad