Cukiernicy na mecie! PDF Drukuj
środa, 08 czerwca 2016 11:19
Dobiegł końca kwalifikacyjny kurs zawodowy – cukiernik.

Przez rok słuchacze wzbogacali swoją wiedzę i umiejętności podczas piątkowo- sobotnio niedzielnych zjazdów. Był to bardzo słodki kurs. Słuchacze poznali technologie wykonywania ciast , maszyny do ich przygotowywania oraz praktycznie wykonali setki kilogramów przeróżnych ciast, ciasteczek i deserów. Poznali zasady dekoracji, łączenia smaków i wykonywania misternych figur z masy cukrowej. Kurs minął w miłej i koleżeńskiej atmosferze, zawiązały się znajomości, a nawet przyjaźnie. Słuchacze otrzymali zaświadczenia ukończenia kursu, ale czeka ich jeszcze egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe, przygotowany przez OKE Kraków i ...dyplom. Życzymy powodzenia!

Wiele osób wykazało się szczególnym kunsztem artystycznym, ciekawymi pomysłami i zaangażowaniem. Docenili to pracodawcy, u których słuchacze odbywali praktyki. Padły słowa uznania i propozycje pracy. Gratulujemy zdobytych umiejętności!

Cukiernicy wraz z uczniami ZS nr 1  uczestniczyli w życiu szkoły: promocji, akcjach charytatywnych, przygotowaniach do degustacji i  spotkań okolicznościowych.

To był rok intensywnej pracy szkoły słuchaczy. Dziękujemy!

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad