Egzaminy zawodowe
Egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie 2020/2021 PDF Drukuj
wtorek, 27 kwietnia 2021 00:00

EGZAMINY POTWIERDZAJĄCE KWALIFIKACJE W ZAWODZIE 2020/2021

 

Proszę kliknąć na poniższy kafelek, żeby przejść na stronę OKE zawierającą informacje dotyczące egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. 

 
Egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie - przybory dydaktyczne PDF Drukuj
wtorek, 05 stycznia 2021 14:44

EGZAMINY POTWIERDZAJĄCE KWALIFIKACJE W ZAWODZIE - POMOCE DYDAKTYCZNE

 

Poniżej znajdują się komunikaty dyrektora CKE z dnia 10 grudnia 2020r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których korzystać mogą zdający w części pisemnej i praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2021r. 

 
Harmonogram konsultacji 2020/2021- egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie PDF Drukuj
środa, 18 listopada 2020 07:44

HARMONOGRAM KONSULTACJI 2020/2021 - EGZAMINY POTWIERDZAJĄCE KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

 

Konsultacje dla uczniów przystępujących do egzaminu zawodowego w Zespole Szkół Nr 1 im. Cypriana Kamila Norwida w Świdniku

- konsultacje realizowane są przez nauczycieli według harmonogramu zamieszczonego w załączniku,

- podstawową formą konsultacji są zajęcia wykorzystując aplikację Teams (ustalone spotkania),

- uczeń zgłasza wolę uczestnictwa w konsultacjach w porozumieniu z nauczycielem,

- w sytuacji wymaganej konsultacji indywidualnej istnieje możliwość zorganizowania w formie stacjonarnej.

 
Składanie deklaracji na egzamin zawodowy w sesji - styczeń - luty 2021 PDF Drukuj
wtorek, 01 września 2020 00:00
Uczniowie przystępujący po raz pierwszy do egzaminu  do drugiej kwalifikacji zawodowej w sesji styczeń - luty 2021 r. (dotyczy uczniów klas 4 technik hotelarstwa, logistyk, technik żywienia i usług gastronomicznych), składają deklaracje do 15 września 2020 r. Deklaracje zostaną przekazane w najbliższy czwartek lub piątek na zajęciach lekcyjnych do wychowawców klas.
Uczniowie, którzy przystępują do egzaminów poprawkowych składają deklaracje osobiście do sekretariatu szkoły również w terminie do 15 września 2020 r.
Uczniowie, którzy wyjeżdżają na staże do Grecji powinni złożyć deklaracje w najbliższy czwartek lub piątek w sekretariacie szkoły.

 

 
Egzaminy z kwalifikacji w zawodzie - sesja czerwiec - lipiec 2020 PDF Drukuj
piątek, 19 czerwca 2020 07:20

Drodzy Uczniowie i Absolwenci.

 

Egzaminy z kwalifikacji w zawodzie rozpoczynają się już w najbliższy poniedziałek.

W związku z tym po raz kolejny zamieszczamy istotne informacje.   

 

Egzaminy praktyczne z dokumentacji będą odbywać się w dniu 22 czerwca 2020 (poniedziałek), zaś pisemne (na komputerach) 23 czerwca 2020 (wtorek). Obowiązuje strój uroczysty biało-czarny.

Zdający zarówno na egzamin pisemny jak i praktyczny przychodzą o godzinie przekazanej przez wychowawcę w maseczkach i rękawicach jednorazowych. Należy zgłosić się                     z dowodem osobistym,  z własnymi przyborami (egzamin pisemny-kalkulator prosty, czarny długopis; egzamin praktyczny - kalkulator prosty, czarny długopis, ołówek, linijka, gumka, temperówka).

 

Uczniowie wchodzą do szkoły pojedynczo, bocznym wejściem od ul. Wyszyńskiego, pamiętając o zachowaniu dystansu społecznego. Zostawiają w szatni, przy sali gimnastycznej telefon i inne zbędne rzeczy, następnie udają się pojedynczo do wyznaczonych sal.

 

Po zakończeniu egzaminów uczniowie wychodzą z egzaminów pojedynczo  bezpośrednio na zewnątrz, nie należy gromadzić się  na korytarzu jak również na zewnątrz w okolicy szkoły. W czasie egzaminów na terenie szkoły obowiązuje bezwzględna cisza oraz zakaz wnoszenia urządzeń telekomunikacyjnych i innych rzeczy nie wymienionych powyżej.

Zdający mogą przynieść małą butelkę wody do picia.

 

Egzaminy praktyczne z wykonania, będą odbywały się od 29 czerwca do 01 lipca 2020, tj. 29 czerwca (klasa 3TŻ oraz kkz - opiekun medyczny), 30 czerwca (klasa 3 SB - kucharz i kkz - cukiernik), 01 lipca 2020 (kkz - cukiernik). Godziny rozpoczęcia poszczególnych egzaminów  zostały przekazane przez wychowawców. Uczniowie wchodzą wejściem od ulicy Wyszyńskiego. Poza w.w. obowiązuje dodatkowo strój ochronny                           i aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

 

Zasady organizacji egzaminów, uwzględniające obowiązujące wymogi sanitarne  znajdują się na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy ogłoszeń na 2 piętrze.

 

 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad