Informacja - Egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie PDF Drukuj
czwartek, 17 czerwca 2021 05:00

INFORMACJA - EGZAMINY POTWIERDZAJĄCE KWALIFIKACJE W ZAWODZIE

Drodzy Uczniowie i Absolwenci.
 
Egzaminy z kwalifikacji w zawodzie rozpoczynają się 21.06.2021.
W związku z tym zamieszczamy istotne informacje.   
 
Egzaminy praktyczne z dokumentacji będą odbywać się w dniu 21 czerwca 2021 (poniedziałek), zaś pisemne (na komputerach) 22 czerwca 2021 (wtorek). Obowiązuje strój uroczysty biało-czarny.
 
Zdający zarówno na egzamin pisemny jak i praktyczny przychodzą o godzinie przekazanej przez wychowawcę w maseczkach i reżimie sanitarnym. Należy zgłosić się z dowodem osobistym,  z własnymi przyborami (egzamin pisemny-kalkulator prosty, czarny długopis; egzamin praktyczny - kalkulator prosty, czarny długopis, ołówek, linijka, gumka, temperówka).
 
Uczniowie wchodzą do szkoły pojedynczo, bocznym wejściem od ul. Wyszyńskiego, pamiętając o zachowaniu dystansu społecznego. Zostawiają w szatni, przy wejściu telefon i inne zbędne rzeczy, następnie udają się pojedynczo do wyznaczonych sal.
 
Po zakończeniu egzaminów uczniowie wychodzą z egzaminów pojedynczo  bezpośrednio na zewnątrz, nie należy gromadzić się  na korytarzu jak również na zewnątrz w okolicy szkoły. W czasie egzaminów na terenie szkoły obowiązuje bezwzględna cisza oraz zakaz wnoszenia urządzeń telekomunikacyjnych i innych rzeczy nie wymienionych powyżej.
Zdający mogą przynieść małą butelkę wody do picia.
 
Egzaminy praktyczne z wykonania, będą odbywały się w dniach 24 i 25 czerwca 2021. Uczniowie wchodzą wejściem od ulicy Wyszyńskiego. Poza w.w. obowiązuje dodatkowo strój ochronny i aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
 
Zasady organizacji egzaminów, harmonogramy i wytyczne uwzględniające obowiązujące wymogi sanitarne  znajdują się na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy ogłoszeń na 2 piętrze.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

 

 bip_logo_pomn1_grad