Konferencja Informatyczna
W dniu 15 marca 2016 r. uczniowie klasy drugiej technikum logistycznego i hotelarstwa pod opieką pani Anny Chwil i Ewy Głowackiej Żuk uczestniczyli w konferencji informatycznej CHECK IT skierowanej do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz nauczycieli informatyki. Impreza odbyła się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Artura Grottgera 2 w Lublinie. Była to trzecia edycja jednego z największych wydarzeń informatycznych, będących częścią DNI LUBELSKIEJ WYŻYNY IT 2016.
Nasi uczniowie wzięli udział w cyklu prelekcji i pokazów oraz mogli odkryć, że informatyka może być nie tylko świetną zabawą, ale też i sposobem na zawodową przyszłość. W konferencji wzięło udział ponad 900 osób, a jej uczestnicy zobaczyli emocjonujące oblicze IT min.: roboty, drukarki 3D i ich możliwości, drony, Xbox vs PlayStation, gry komputerowe i inne nowinki informatyczne.
CHECK IT zostało zorganizowane przez Urząd Miasta Lublin w ścisłej współpracy z informatycznymi kołami naukowymi działającymi na lubelskich uczelniach wyższych, organizacjami informatycznymi oraz specjalistami z branży IT: Grupa UMCS .NET, Grupa NET Politechniki Lubelskiej, KNIP, Koło Naukowe AnimGRAF, KNAPIS, Grupa Kul.net, KNI - Koło Naukowe Informatyków KUL, Koło Naukowe Studentów Informatyki DevNull, WSPA .NET, FDA - Future Design Academy, Lublin GameDev, iLab, TwojRobot.pl, Koło Nukowe WSPA.TV, Kinesio - FlightCam, Makerspace Lublin, Hackerspace Lublin, Projekt ORION, Teatr Miecza, Koło Naukowe Microchip, Mutated Byte, NeverLight, Zwiedzaj Lubelskie, Shaperbot, Mobica, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Politechnika Lubelska, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Sponsorami konferencji byli Microsoft Polska, Lubella, Helion, Cogito.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad