Wyprawa na kajaki
25 maja uczniowie naszej szkoły z klas: I Tlh, III Tl, III Tż i III Th pod opieką Pań Danuty Dudzińskiej, Ilony Jaworskiej i Anny Kołodziejczyk mieli okazję uczestniczyć w nietypowej lekcji biologii i WF, która odbyła się na terenie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Podczas spływu kajakowego rzeką Wieprz młodzież mogła aktywnie spędzić czas, a zarazem podziwiać piękno dzikiej, roztoczańskiej przyrody. Trasa spływu zaczynała się w miejscowości Obrocz, a kończyła w malowniczym Zwierzyńcu, gdzie na wszystkich czekał grill z pieczonymi kiełbaskami. Podczas grilla humor wszystkim dopisywał i już wtedy zaplanowaliśmy wspólnie kolejną lekcję w plenerze. Zapraszamy we wrześniu wszystkich chętnych.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad