Podziękowanie dla Nauczycieli z „Norwida”

baner14 X-201613 października 2016r. przebiegał w Norwidzie pod hasłem Dnia Nauczyciela. W tym dniu uczniowie naszej szkoły podziękowali całemu Gronu Pedagogicznemu za trud, serce, poświęcenie i życzliwość, którą Nauczyciele obdarzają nas każdego dnia. Z tej okazji uczniowie klasy IIITlh pod kierunkiem Pani Renaty Gierszon przygotowali „bukiet" piosenek dla wszystkich nauczycieli z Norwida.  Ukazali w nich wzajemne relacje, to co nas cieszy i  łączy. Zawarty w układanych o nauczycielach piosenkach humor wywołał łzy wzruszenia i uśmiech na twarzach Grona Pedagogicznego. Na uroczystość przybył Pan Wicestarosta Powiatu Świdnickiego – Waldemar Białowąs, który pochwalił się certyfikatem jakości za rozwój i wspieranie szkolnictwa przez Powiat Świdnicki . Powiat nasz został  doceniony przez jury  w VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw certyfikatem - „Samorządowy Lider Edukacji". Zaprezentował również społeczności szkolnej nagrodzonych wczoraj podczas Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej nauczycieli. Wręczono także nagrody Starosty Świdnickiego dyrektorom szkół i placówek oświatowych Powiatu. Wśród wyróżnionych  znalazł się również nasz Pan dyrektor – Krzysztof Gałan., a nagrodę Starosty Świdnickiego otrzymała Pani Agnieszka Dziedzic. Pan dyrektor Krzysztof Gałan zaprezentował tez nagrodzonych nauczycieli. Nagrody dyrektora szkoły za pracę pedagogiczna otrzymali następujący nauczyciele z Norwida: Pani wicedyrektor -Aldona Zdun oraz Panie: Monika Bąk, Danuta Dudzińska, Renata Gierszon, Ewa Głowacka Żuk, Anna Kołodziejczyk, Małgorzata Motyl i Liliana Sosnowska. Wszystkim serdecznie gratulujemy, a dla całego Grona Pedagogicznego przesyłamy życzenia wraz z fragmentem tekstu piosenki.Dzie Nauczyciela_w_Norwidzie

Przygotowała: R.G.

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad