Lekcja przedsiębiorczości inaczej.

18 listopada 2016 r. uczniowie klasy 1Tż wraz z nauczycielem Anną Chwil uczestniczyli w zajęciach warsztatowych p.n. „Symulacja biznesu – warsztaty kompetencji przedsiębiorczych”.

Zajęcia realizowane były w ramach projektu prowadzonego przez Polską Fundację Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland" z siedzibą w Lublinie, współfinansowanego ze środków Narodowego Banku Polskiego jako program edukacji ekonomicznej. Celem głównym projektu jest rozwój kompetencji z zakresu przedsiębiorczości wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubelskiego poprzez realizację warsztatów z przedsiębiorczości i konkursu na Biznes Plan.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad