Inauguracyjne posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta

17. listopada odbyło się inauguracyjne posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta. To już piąta kadencja. Tym razem młodzi radni ze świdnickich szkół będą zajmować swój urząd aż dwa lata. W sali konferencyjnej Urzędu Miasta z władzami Świdnika spotkali się zarówno nowo wybrani przedstawiciele młodzieży, jak również radni czwartej kadencji. Naszą szkołę reprezentowali Paweł Socha i Kornelia Sztejn, jako ubiegłoroczni radni oraz nowo wybrane Julita Biszkont i Alicja Sidor oraz Bartek Wieczerzak, dla którego jest to już druga kadencja. Pan Burmistrz Waldemar Jakson podziękował ubiegłorocznym radnym za cały rok pracy i zaangażowanie społeczne, wręczył upominki, a następnie wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcia. Kolejnym punktem programu było wręczenie nominacji nowo wybranym radnym i złożenie przez nich ślubowania. Pan Burmistrz zwrócił uwagę na to, jak ważne jest, by młodzi ludzie angażowali się społecznie, bo to w końcu oni stanowić będą przyszłe elity miasta. Młodym radnym przedstawiono naczelników poszczególnych wydziałów, po czym rozpoczęła się część nieoficjalna spotkania, na której m. in. dokonano wyboru prezydium Młodzieżowej Rady Miasta. Młodym Radnym życzymy wielu pomysłów i wytrwałości w ich realizacji.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad