Międzypokoleniowe kolędowanie 2016

 Międzypokoleniowe kolędowanie 2016Tradycyjnie już od kilku lat, w naszej szkole w okresie przedświątecznym odbywa się Międzypokoleniowe Kolędowanie - uroczystość podczas której różne pokolenia świdniczan śpiewają kolędy. W tym roku naszą szkołę odwiedzili: najmłodsze pokolenie z Przedszkola Nr 7 w Świdniku razem z Panią Dyrektor Ewą Marchlewską oraz opiekunami, ks. kan. Leszek Surma, proboszcz parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Świdniku, wicestarosta świdnicki Waldemar Białowąs oraz Beata Michniewicz - Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Świdniku.

Kolędy zaśpiewały przedszkolaki, Katarzyna Kusy z 2Tż, Natalia Krysa z 3Tlh, Agata Orysz, Weronika Futa z 4Th, oraz zespół NORWID. Po części oficjalnej zgromadzeni na sali uczniowie, nauczyciele oraz goście podzielili się opłatkiem.

Całość przygotowała klasa 4Th razem z wychowawczynią Małgorzatą Motyl. 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad