TRASH FASHION SHOW

5 stycznia 2017 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Cypriana Kamila Norwida w Świdniku odbył się nietypowy pokaz eko-mody. Studentki Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania zaproszone do naszej szkoły przez Panią Małgorzatę Motyl zaprezentowały stroje wykonane z nietypowych materiałów. Zużyte płyty, zasłona prysznicowa, plastikowe sztućce czy worki foliowe posłużyły projektantkom do przygotowania wyjątkowych kreacji. Podczas pokazu uczniowie kierunku technik żywienia i gastronomii częstowali gości zdrowymi przekąskami przygotowanymi z owoców i warzyw.
Prowadzące pokaz Monika Jahołkowska i Paulina Konopska oraz Dyrektor Krzysztof Gałan zwracali uwagę na problemy jakimi są zanieczyszczone powietrze i woda, piętrzące się góry śmieci czy niezdrowy tryb życia. Zachęcali również do segregacji śmieci, oszczędzania wody oraz zdrowego odżywiania.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmu z pokazu.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad