Walentynki 2017 w Norwidzie
14 lutego społeczność naszej szkoły uczestniczyła w koncercie z okazji Walentynek pt." Zakochany świat", Wśród zaproszonych gości był obecny wicestarosta Powiatu Świdnickiego Waldemar Białowąs, który przybliżył uczniom tradycję obchodzonego święta i postać św. Walentego. Koncert był dedykowany wszystkim – i tym, co już są zakochani i tym, którzy ciągle czekają na to uczucie. Wierzymy w jego moc i potęgę, i w to, że miłość przemienia ludzkie serca, przenosi góry i uskrzydla. Radosnym momentem było wręczanie życzeń z poczty walentynkowej przygotowanej przez samorząd uczniowski i słodkich serduszek. Każdy dostał swoją Walentynkę. Życzeniami szczęścia w miłości podzielił się również Pan dyrektor Krzysztof Gałan, podkreślając rangę i znaczenie tego uczucia w życiu nas wszystkich.
My również z okazji Walentynek życzymy wszystkim dużo miłości, radości w jej okazywaniu, dzieleniu się nią z innymi. Pamiętajcie, że to uczucie jest potęgą nie do przecenienia i skarbem, o który warto walczyć.
Walentynkowy koncert przygotowali uczniowie klasy IIII Tlh. Prowadziły go Dominika Dziurka i Aleksandra Studzińska. Lirykę miłosną czytali Paulina Konopska, Monika Jahołkowska i Piotr Tchórzewski. Piosenki o miłości śpiewały Natalia Krysa oraz Katarzyna Kusy. O dekoracje walentynkowe zadbały Weronika Woś i Kamila Zmora z I Tż. Opiekunem młodzieży była Pani Renata Gierszon.
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad