HOTELARZE W VICTORII ***
W dniu 20.03.2017 klasa I technikum hotelarstwa pod opieką Pani Agnieszki Dziedzic oraz Anny Kołodziejczyk miała możliwość poznać od strony praktycznej swój przyszły zawód. Młodzież zwiedziła obiekt noclegowy tj. Hotel VICTORIA *** mieszczący się na ulicy Prezydenta Gabriela Narutowicza 58/60 w Lublinie.
Dzięki uprzejmości Dyrekcji hotelu uczennice mogły zapoznać się z organizacją pracy w obiekcie, wyposażeniem pokoi hotelowych, zwiedzić salę konferencyjną, zaplecze gastronomiczne, hotelowe lobby, restaurację oraz taras widokowy. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość odbywania praktyk zawodowych w tym hotelu.
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad