W POSZUKIWANIU WIOSNY
WIOSNA Warstwa-5W pierwszy dzień wiosny poszukiwacze z klasy 4Th wyruszyli na zajęcia terenowe aby spotkać wiosnę. Trasa spaceru wiodła urokliwymi terenami wokół Zalewu Zemborzyckiego. Uczniowie w czasie wędrówki poznawali elementy środowiska naturalnego oraz przekształconego przez człowieka. Na zdjęciach zobaczyć można, że humory dopisywały, chociaż widać też na niektórych twarzach trudne chwile w czasie wędrówki. Okazało się, że także w ten sposób można zdobywać wiedzę geograficzną. I rzecz najważniejsza wiosna została odnaleziona – co widać na twarzach odkrywców na jednym ze zdjęć!
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad