Targi Edukacyjne 2017
TARGI5 kwietnia 2017 r Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku zorganizował IV Powiatowe Targi Edukacyjne. Prezentowały się na nich szkoły ponadgimnazjalne z powiatu świdnickiego, wyższe uczelnie (nie tylko z Lublina), jak również szkoły językowe i ośrodki edukacyjne oferujące różne kursy zawodowe. W czasie trwania imprezy odbywały się konsultacje z doradcą zawodowym z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie oraz warsztaty „Zawody deficytowe i nadwyżkowe – mobilność na rynku pracy". Przede wszystkim jednak można było zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół z naszego powiatu.
Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku: Anita Strug (kl. 3Tż), Magdalena Bodzak (kl. 3Tż), Aleksandra Studzińska (kl. 3Tl) i Damian Brankiewicz (kl. 3Tl) wraz z opiekunkami Elżbietą Słowik i Anną Kołodziejczyk przygotowali stoisko naszej szkoły.
Prezentację oferty edukacyjnej Zespołu Szkół Nr 1 profesjonalnie poprowadzili : Kinga Pachuta ( kl. 1Tż), Natalia Waśkowicz (kl. 1Th) i Łukasz Bochnia (kl. 3Tż). Przedstawili możliwe kierunki kształcenia w technikum, w szkole branżowej, w liceum ogólnokształcącym i na kursach zawodowych. Podkreślili, że Norwid to nie tylko nauka ale i super zabawa. Zaprezentowali nasze osiągnięcia sportowe, artystyczne, działalność wolontariatu i różne formy spędzania wolnego czasu organizowane przez szkołę.
Jako koordynator przygotowań pragnę podziękować pani Wioletcie Tymińskiej–Bociąg za przygotowanie uczniów prezentujących naszą szkołę, paniom Monice Bąk i Małgorzacie Prandocie za wyczarowanie pysznych babeczek i przekąsek, którymi zachwycali się (nie tylko) gimnazjaliści oraz pani Annie Kołodziejczyk, która służyła swym doświadczeniem podczas imprezy. Pamiętajcie:
„NORWID TO DOBRY WYBÓR"
Elżbieta Słowik
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad