NORWID 3 X P : PIĘKNIE – PYSZNIE - PROFESJONALNIE
Baner-NORWID-3-X-P
Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku zadbali by  Jubileusz 25 – lecia istnienia Przedszkola nr 7 w Świdniku był wyjątkowy. Zaprzyjaźnione Przedszkole kształci naszych uczniów w ramach praktyk zawodowych uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz kucharzy z Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Od kilku lat jest honorowym gościem podczas Międzypokoleniowego kolędowania. Tym bardziej z wielką przyjemnością uczniowie przygotowali różnorodne przekąski na poczęstunek przybyłych gości w czasie obchodów jubileuszu. Na elegancko udekorowanych stołach zachwyt zarówno wizualny jak i smakowy wzbudziły:
torti.jpg
"torti-radki"
krabowe.jpg
"krabowe czawry-mary"
zupa.jpg

i… zupa krem z kurek :)

Nie zabrakło między innymi firmowej szarlotki z Norwida, rolady szpinakowej czy babeczek meksykańskich.

Uczniowie z Norwida: Kaja, Alicja, Małgosia, Wiola, Weronika, Kamila, Julita, Agata

Resized_20170609_095602.jpeg

wykazały się wysoką kulturą i  profesjonalną obsługą.  

Po raz kolejny „Norwid” stanął na wysokości zadania. Umiejętności uczniów nie powstydziłyby się najlepsze restauracje.

Anna Mościbrodzka, Monika Bąk, Małgorzata Motyl

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad