„Wasztatowisko” – happening artystyczny
Na terenie Muszli Koncertowej MCUŚ w Świdniku 9 września odbył się Happening zapowiadający 22. Ogólnopolskie Prezentacje Twórczości 2017, organizowane przez RSTK Świdnik. Uczennice Zespołu Szkół Nr 1 wzięły udział w tym wydarzeniu. Przygotowały ekspozycję prac malowania na tkaninie, a także wystąpiły w pokazie mody prezentując wykonane przez siebie prace. Na szczególną pochwałę zasłużyły uczennice klasy I Technikum Hotelarstwa - Julia i Natalia, które bardzo aktywnie uczestniczyły w warsztatach malarskich. Przyjechały do nas z Ukrainy, by uczyć się w naszej szkole. Utalentowane artystycznie a przy tym uśmiechnięte poznają naszą kulturę i obyczaje. Dużo pracy w przygotowanie ekspozycji włożyły także uczennice klas: II, III i IV TH za co bardzo dziękuję. Okazuje się, że hotelarze mają swoje ukryte talenty i wielkie pokłady artystycznego potencjału.
Pokaz zdjęć wykonanych podczas "Warsztatowiska" obejrzymy na rozdaniu nagród laureatom konkursów - na Gali w Sali Kameralnej w Centrum Kultury w Świdniku w sobotę 28 października.
Uczestnikom dziękujemy i zapraszamy za rok na kolejne, ciekawe, towarzyszące "Prezentacjom" wydarzenia.
 
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad