DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ OKIEM UCZNIA „NORWIDA”

Dzień-edukacji-narodowej-GI

13 października społeczność ZS Nr 1 uczestniczyła w uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie przygotowali dla zgromadzonej publiczności kilka miłych niespodzianek. W pierwszej części przedstawili jeden dzień z życia ucznia naszej szkoły. Humorystyczne lekcje pełne muzyki przeplatały się z charakterystycznymi powiedzeniami naszych nauczycieli. Następnie młodzież zaprezentowała jak wygląda typowe posiedzenie Rady Pedagogicznej. Obie części wywoływały ogrom śmiechu i gromkie brawa wśród zgromadzonej widowni. Nauczyciele także bawili się do łez widząc jak trafnie, a jednocześnie odważnie uczniowie odegrali swoje role.

W tym dniu powróciliśmy również do obchodzonego 26 września Europejskiego Dnia Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie zaprezentowali krótkie scenki rodzajowe oraz obejrzeliśmy fragmenty kultowych filmów. A wszystko po to, by udowodnić młodzieży, że naprawdę warto uczyć się języków obcych.

Akademię przygotowali: Aleksandra Studzińska, Anna Maceńko, Bartosz Wieczerzak, Kinga Pachuta, Patrycja Oleszko, Mikołaj Król, Paweł Kagankiewicz, Alicja Sidor, Wiktoria Buj, Julita Biszkont, Natalia Rudzka, Ilona Gągoł, Natalia Waśkiewicz, Mateusz Głaz, Michał Babiarz, Paulina Konopska, Monika Jahołkowska, Weronika Wójcik, Amina Istrati, Krystian Szcześniak, Łukasz Michalak, Michał Serafin.

SERDECZNIE WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY!!!

Małgorzata Bronisz

Agnieszka Mazurek

Agnieszka Romanek

Joanna Wilk

 

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad