KOLEJNE POTYCZKI Z „KOŁEM FORTUNY”

Przygoda uczniów ZS Nr 1 z „Kołem fortuny” trwa w najlepsze. 11-12 grudnia kolejne grupy, zachęcone wrażeniami zasłyszanymi od kolegów i koleżanek, udały się do studia ATM Group na nagranie teleturnieju.  Tym razem szansę dostali uczniowie z klasy 1TTH oraz młodzież działająca w Szkolnym Klubie Wolontariatu. Obie grupy zasiadły na miejscach przeznaczonych dla publiczności i żywiołowo dopingowały uczestników do wysokich wygranych. W ciągu dwóch dni nagrano 9 odcinków z naszym udziałem. Uczniowie mieli więc doskonałą szansę przekonać się ile pracy wymaga przygotowanie jednego odcinka teleturnieju. Niektórzy uznali nawet, że w szkole jest lepiej i prościej, a przynajmniej zawsze wiadomo kiedy nastąpi koniec lekcji.

Na koniec dnia nie zabrakło oczywiście pamiątkowych zdjęć z prowadzącymi program oraz animatorami współpracującymi przy produkcji.

Serdecznie zapraszamy do oglądania odcinków z naszym udziałem. Ich emisja będzie dopiero w styczniu, ale my już nie możemy się doczekać efektów naszej telewizyjnej przygody.

Agnieszka Mazurek

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad