Dni otwarte Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

8 marca 2018 r. uczniowie z Norwida już po raz trzeci uczestniczyli w Dniach Otwartych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Uczelnia jak co roku przygotowała dla odwiedzających moc atrakcji. Młodzież miała okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną UP odwiedzając wiele interesujących, kolorowych stoisk wystawienniczych, na których można było uzyskać szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych kierunków.

Uczennice klasy 3 Technikum hotelarstwa na warsztatach ,,Niespotykane właściwości coca-coli” miały okazję w prawdziwym laboratorium samodzielnie zbadać próbki coca-coli i określić jej działanie dla naszego organizmu.

Uczennice klasy 3 Technikum żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyły natomiast w warsztatach pt. ,,Bezpieczna żywność – wiesz co jesz” podczas których przekonały się, że nieracjonalne odżywianie może mieć negatywny wpływ na nasz organizm.
Monika Bąk
Anna Kołodziejczyk
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad