Hotelarze i turyści u pracodawców
9-IV-201823 marca Uczniowie klasy I Technikum Hotelarstwa i Obsługi Turystycznej z opiekunami odwiedzili pracodawców, u których przez miesiąc będą praktycznie uczyć się zawodu.
Dwór Choiny to obiekt przyjazny naszym uczniom wielu z nich odbywało tam zajęcia praktyczne czy pracowało w czasie praktyk  zawodowych. Hotel określony w kategoryzacji trzema gwiazdkami uczy młodzież Zespołu Szkół Nr 1 profesjonalnej obsługi gości zarówno w hotelarstwie, turystyce jak i gastronomi. W tym roku również uczniowie klasy pierwszej dzięki uprzejmości właścicieli hotelu mają możliwość tam właśnie poznawać tajniki zawodu podczas miesięcznych praktyk zawodowych.
Agencja turystyczna „Etna" to nowy pracodawca, który będzie praktycznie przygotowywał do zawodu uczniów Technikum Obsługi Turystycznej. Właściciel to profesjonalista w każdym calu, posiada dużą wiedzę i doświadczenie, odpowie na każde pytanie.
Uczniowie już nie mogą doczekać się praktyk zawodowych.
Anna Kołodziejczyk
Małgorzata Motyl
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad