„1000 DRZEW NA MINUTĘ”

BANER-1000-DRZEW

16 kwietnia br. uczennice klasy II technikum hotelarstwa wzięły udział w nietypowej lekcji biologii i wraz z kolegami oraz koleżankami z innych świdnickich szkół pomogły w odnowieniu dużego fragmentu świdnickiego lasu. Odnowienie lasu to nic innego jak ponowne nasadzenia roślinności w miejscu, gdzie wcześniej wycięto drzewa, które osiągnęły swoją dojrzałość. Grupie udało się posadzić około 2000 buków, natomiast cała akcja wpisuje się w program Lasów Państwowych „1000 drzew na minutę”. Po skończonej pracy na wszystkich czekała miła niespodzianka przygotowana przez leśników Nadleśnictwa Świdnik, a mianowicie ognisko i pyszne kiełbaski. Uczennice otrzymały również dla całego ZS Nr 1 certyfikat potwierdzający udział w akcji oraz pamiątkowe upominki.

Agnieszka Mazurek

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad