Dzień Otwarty 2018

baner-dzien-otwarty

24 kwietnia 2018 r. podczas Dnia Otwartego gościliśmy w naszej szkole gimnazjalistów. Młodzież z gimnazjów nr 1 i nr 3 w Świdniku przybyła bardzo licznie. Uroczystość rozpoczęła się od spotkania w dużej sali gimnastycznej, gdzie gości przywitali prowadzący Sylwia Szymczak i Mateusz Głaz z klasy 3 TLH, Pan Dyrektor Krzysztof Gałan przedstawił zalety kształcenia w Norwidzie. Po krótkim opisie typów szkół i prezentacji multimedialnej przyszła kolej na część artystyczną. Jak zwykle, niezawodna grupa pani Agnieszki Mazurek przedstawiła prezentację zawodów na wesoło, gimnazjaliści nagrodzili ich gromkimi brawami. Jeszcze z większym entuzjazmem spotkał się występ taneczny uczennic i uczniów z klasy 4 TLH. Piosenka o „Norwidzie…” zaśpiewana przez  naszych uczniów do muzyki „Miłość, miłość w Zakopanem” napisana przez panią Renatę Gierszon dopełniła całości wesołej i pełnej energii części artystycznej. Gimnazjaliści reagowali bardzo żywiołowo i dobrze się bawili. Po ogłoszeniu wyników konkursów rozgrywanych w naszej szkole i rozdaniu nagród goście przeszli do małej sali na stanowiska z poszczególnymi kierunkami i degustację przysmaków przygotowanych przez uczniów z branży gastronomicznej pod bacznym okiem pań: Małgorzaty Motyl, Moniki Bąk, Anny Kołodziejczyk i Małgorzaty Prandoty. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również stanowisko przygotowane przez panią Agnieszkę Romanek na którym można było spróbować tradycyjnych niemieckich przekąsek, oraz punkt Szkoły Promującej Zdrowie. Wystrój małej sali zachwycił każdego, jak zwykle o szczegóły zadbała pani Małgorzata Motyl. Wszystkie stoiska prezentowały się wspaniale. Gimnazjaliści wybrali szczególnie te ze smakowitymi przekąskami i napojami serwowanymi przez barmana. Przepięknie wyglądała florystyka a w punkcie opiekuna medycznego można było zmierzyć ciśnienie, na stanowisku logistycznym uczniowie wyjaśniali gimnazjalistom specyfikę tego zawodu.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w przygotowanie  Dnia Otwartego, który zakończył się sukcesem organizacyjnym.

Dziękujemy serdecznie nauczycielom i gimnazjalistom za udział w Dniu Otwartym w Norwidzie.

Ilona Jaworska
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad