OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ „Poczuj radość ewangelii”.

OGÓLNOPOLSKI-KONKURS-WIEDZY

W tygodniu biblijnym uczennice Zespołu Szkół Nr 1 im. C. K. Norwida: Kamila Zmora, Agnieszka Lech, Izabela Wawszczak wzięły udział w etapie diecezjalnym 22. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Poczuj radość Ewangelii”. Konkurs został zorganizowany przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, gromadząc przedstawicieli młodzieży z 93 szkół. W archidiecezji lubelskiej miał on miejsce w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Wzięło w nim udział 115 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych. Dziękujemy uczennicom za reprezentowanie naszej szkoły i zapraszamy do częstego otwierania kart Pisma Świętego.

Ks. Grzegorz Gut

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad