Najlepsza pizza - z Norwida

Najlepsza-pizza---z-Norwida

Hasło „jak pizza to tylko w Norwidzie” na stałe zagościło w progach naszej szkoły. Kolejne „Warsztaty Kulinarne” dla młodszych kolegów z Gimnazjum Nr 1 w Świdniku, to wyjątkowy czas, gdzie mogą poznać się i podzielić wiedzą oraz praktyką. Zajęcia odbyły się 23.05.2018r. "Szkolenie dla gimnazjalistów" - jak zrobić ciasto drożdżowe poprowadziły Sylwia i Monika z klasy o profilu hotelarskim. Okazało się, że to wcale nie jest trudne i po dodaniu kilku składników została upieczona pyszna pizza.  Uczennice naszej szkoły dzielnie pomagały gimnazjalistom, zdradziły tajniki wiedzy gastronomicznej, pod czujnym okiem nauczycieli gastronomii. Było bardzo miło i "smacznie", na pewno to nie ostatnie warsztaty w naszej szkole.

Małgorzata Motyl

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad