XV edycja Lubelskiego Festiwalu Nauki
Uczniowie z Norwida 19 września mieli okazję uczestniczyć w ramach XV edycji Lubelskiego Festiwalu Nauki w zajęciach warsztatowych zorganizowanych przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.
Czy mleko jest zdrowe? Jakie są korzyści wynikające z konsumpcji mleka? Czy mleko jest bezpiecznym środkiem spożywczym? na te pytania młodzież starała się uzyskać odpowiedź w trakcie pierwszych zajęć.
Podczas warsztatów ,,Miód mądrością medycyny naturalnej" uczniowie dowiedzieli się jakie są właściwości biologiczne miodu i jak wpływają one na nasze zdrowie. Nie zabrakło również wspólnej degustacji, która była najprzyjemniejszym punktem programu. Młodzież uczyła się jak rozpoznawać rodzaje miodów przy użyciu zmysłów.
Monika Bąk
Anna Kołodziejczyk
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad