Targi Pracy i Edukacyjne 2018 - I miejsce dla Norwida

Zespół Szkół Nr 1 im. C. K. Norwida w Świdniku uczestniczył w Targach Pracy i Edukacyjnych, podczas których prezentowana była oferta edukacyjna naszej szkoły. Oprócz kierunków kształcenia na stoisku promowano program „Szkoły Promującej zdrowie”. Uczniowie drugiej klasy Technik żywienia i usług gastronomicznych obsługiwali bufet przygotowany dla gości imprezy. W trakcie targów odbył się konkurs na najciekawsze stoisko wystawiennicze, w którym nasza szkoła zajęła I miejsce . Nagrodę w imieniu szkoły odebrał Dyrektor Krzysztof Gałan z Panią Monika Bąk i uczennicami z klasy II TTH.

Monika Bąk

Anna Kołodziejczyk

Małgorzata Motyl

Anna Wójtowicz

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad