Tajemnice Hotelu Grand**** i… Viktoria

1 października uczniowie klasy 2 Technikum Hotelarstwa i Obsługi Turystycznej  wraz z nauczycielami M. Motyl i A. Kołodziejczyk  odkrywali tajemnice Hotelu IBB Grand Lublinianka.

Obiekt zachwycił nas niepowtarzalną atmosferą tego miejsca. Pieczołowicie odtworzone detale architektoniczne oraz klasyczna elegancja wystroju tworzą wyjątkowy klimat. We wnętrzach tego ponad stuletniego, eklektycznego budynku o przebogatej, zdobionej wieloma detalami elewacji, znajdują się  elegancko wyposażone pokoje, przestronny z pięknym widokiem apartament, wygodne dla kilkuosobowej rodziny studio, restauracja BelEtage, sale konferencyjne oraz orientalne Shirin SPA.

 

Tego dnia odkryliśmy także miejsce, w którym historia przeplata się ze współczesnością - przestrzeń odpoczynku, spokoju, prywatności, innego hotelu usytuowanego w samym centrum Lublina – Hotelu VIKTORIA***. Na długo zostaną w pamięci uczniów niezapomniane chwile na tarasie widokowym na XI piętrze, gdzie można było podziwiać przepiękną panoramę Lublina.

Anna Kołodziejczyk

Małgorzata Motyl

1 października uczniowie klasy 2 Technikum Hotelarstwa i Obsługi Turystycznej  wraz z nauczycielami M. Motyl i A. Kołodziejczyk  odkrywali tajemnice Hotelu IBB Grand Lublinianka.

Obiekt zachwycił nas niepowtarzalną atmosferą tego miejsca. Pieczołowicie odtworzone detale architektoniczne oraz klasyczna elegancja wystroju tworzą wyjątkowy klimat. We wnętrzach tego ponad stuletniego, eklektycznego budynku o przebogatej, zdobionej wieloma detalami elewacji, znajdują się  elegancko wyposażone pokoje, przestronny z pięknym widokiem apartament, wygodne dla kilkuosobowej rodziny studio, restauracja BelEtage, sale konferencyjne oraz orientalne Shirin SPA.

 

Tego dnia odkryliśmy także miejsce, w którym historia przeplata się ze współczesnością - przestrzeń odpoczynku, spokoju, prywatności, innego hotelu usytuowanego w samym centrum Lublina – Hotelu VIKTORIA***. Na długo zostaną w pamięci uczniów niezapomniane chwile na tarasie widokowym na XI piętrze, gdzie można było podziwiać przepiękną panoramę Lublina.

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad