Retro warsztaty na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II
baner-ZS-11.11.-2018Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w projekcie edukacyjnym mającym na celu włączenie młodzieży do świętowania rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
W ramach zajęć uczestnicy zapoznali się z historią odzyskania niepodległości przez Polskę oraz miejscem Lublina w tych wydarzeniach.  Po zwiedzeniu muzeum KUL, rozpoczęły się warsztaty kulinarne, kaligraficzne,  decoupage, architektoniczne  oraz wykonywano pieczęcie lakowe. Pod okiem instruktorów można także było podszkolić umiejętności jazdy na wrotkach.
Łukasz Soral
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad