Wizyta w Browarach Lubelskich

9-X-2018

Uczniowie klasy 3 o profilu technik logistyk uczestniczyli w wycieczce podczas której mieli okazję poznać jedno z większych, dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw na Lubelszczyźnie: Perła – Browary Lubelskie S.A. Podczas zwiedzania podziemi browaru – zabytku lubelskiego przemysłu Pani przewodnik omówiła historię miejsca, przybliżyła wydarzenia i postacie związane z firmą. Młodzież zapoznała się również z przebiegiem procesów produkcji odbywających się w browarze, rodzajami opakowań i strategią dystrybucji.

Anna Kołodziejczyk

Agnieszka Romanek

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad