Uczymy się od najlepszych czyli lekcje w hotelu
15-X-2018
W dniu 08.10.2018 uczniowie klasy I technikum hotelarstwa odwiedzili dwa lubelskie hotele: GRAND HOTEL **** i Hotel VICTORIA *** . Wycieczka miała na celu przybliżenie organizacji pracy hoteli, obsługę recepcji, pokoi hotelowych o różnym standardzie, zaplecza gastronomicznego oraz obserwację infrastruktury turystyczno-gastronomicznej Lublina. Lekcje jak zawsze ciekawe i atrakcyjne cieszą się popularnością wśród młodzieży. Przy tej okazji swoje drzwi otworzył przed nami także HOTEL ALTER*****. Dziękujemy Dyrekcji hoteli za udostępnienie i poświęcony czas.
Motyl Małgorzata
Anna Kołodziejczyk
 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad