100 LITRÓW KRWI NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI

100 LITRÓW KRWI na 100 lecie17 października br. w ZS Nr 1 odbyła się akcja krwiodawstwa organizowana wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Uczniowie szkoły oraz mieszkańcy Świdnika po raz kolejny mieli okazję oddać krew – najcenniejszy dar ratujący ludzkie życie. Tym razem organizatorom zależało jeszcze na jednej kwestii – by zebrać jak najwięcej litrów krwi i tym samym wpisać się w tegoroczne motto „100 litrów krwi na 100-lecie odzyskania niepodległości”. Cel udało się zrealizować, a nad prawidłowym przebiegiem całości czuwały niezastąpione uczennice klasy III TŻ – Kinga Pachuta i Weronika Woś.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji.

Agnieszka Mazurek

Ks. Grzegorz Gut

17 października br. w ZS Nr 1 odbyła się akcja krwiodawstwa organizowana wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Uczniowie szkoły oraz mieszkańcy Świdnika po raz kolejny mieli okazję oddać krew – najcenniejszy dar ratujący ludzkie życie. Tym razem organizatorom zależało jeszcze na jednej kwestii – by zebrać jak najwięcej litrów krwi i tym samym wpisać się w tegoroczne motto „100 litrów krwi na 100-lecie odzyskania niepodległości”. Cel udało się zrealizować, a nad prawidłowym przebiegiem całości czuwały niezastąpione uczennice klasy III TŻ – Kinga Pachuta i Weronika Woś.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji.

Agnieszka Mazurek

Ks. Grzegorz Gut

 

 EFRR plakat 12.4-1

 Plakat projektu 12

 plakat.jpg

  plakat EFS przed 2018

  plakat EFS poziom po 2018

 EFS plakat pion po2018

12.4 IV

Sport w Norwidzie

Kort tenisowy

 

 bip_logo_pomn1_grad